Produkty

INLINE POVRCHY


 Specifikace


Plastový sportovní povrch nové generace je nejen mobilní, ale i dobře skladný a plně nahrazující dosavadní používané povrchy jako je linoleum, parkety či palubky. Pro své velice dobré vlastnosti má široké využití hlavně tělocvičnách, sportovních halách a hřištích.
 
Konstrukce


Povrch sportovních hal tvoří čtvercové dlaždice vylisované ze speciální směsi polypropylenů. Dlaždice Stilmat In-line jsou opatřeny spojovacími zámky, které zajišťují skutečně velmi jednoduchou a rychlou montáž i demontáž. Tím je umožněna i výměna jednotlivých dlaždic uprostřed hrací plochy v případě poškození. Jako dodavatelé nabízíme převážně barvu světle modrou,tmavě modrou, stříbrnou a červenou, kterou zájemci používají jako barvu doplňující (např. vyznačení brankoviště).  Samozřejmě vyhovíme barevným požadavkům našeho zákazníka a dodáme barvu dle jeho objednávky.


 Vyznačení hřiště


Vyznačení hrací plochy na daný sport: florbal, in-line hokej, basket a jiné se provádí samolepícími páskami, které jdou v případě nutnosti snadno a bezezbytku odstranit. Je možné nalajnovat i více druhů sportů na jednu plochu a oddělit je
barevností lepenek (lajnovacích čar).
Jako jediní dodavatelé jsme zvolili pro své dlaždice povrch matný a tím jsme zabránili nepříjemným odrazům světel, blesků fotoaparátů, kamer a slunečním paprskům, které se odrážely z lesklých dlaždic a tím někdy znemožňovaly perfektní hře hráčů. 
 
 Použití

Dlaždice Stilmat In-line můžeme lehkou montáží jednotlivých zapadajících a sestavovatelných zámků do sebe umístit na jakýkoliv pevný povrch jako je beton, dřevo, guma a jiné povrchy. Pod dlaždice můžeme použít i gumovou separační a tlumící podložku, jež o svých vlastnostech a použítí mluví v samotném názvu ke kterému je určena.

Na našem povrchu se odehrálo MS 2003,2005,2009 a MS 2010, 2011 a WORLD GAMES COLUMBIE-CALI 2013 v In-Line hokeji. Rovněž se na něm hrají různé exhibiční turnaje ve streetbalu a hokejbalu. Na povrchu tohoto typu se hrají i světové a evropské turnaje v házené.


 Montáž a demontáž


Montáž a demontáž povrchu je velice jednoduchá a rychlá. Povrch je dodáván na paletách v deskách o rozměru 133cm x 100cm (12 kusů jednotlivých pospojovaných dlaždic). Celé desky se kladou na zpevněný povrch v jednom směru a tlakem na systém zámků dojde k jejich spojení.  Pětičlenná, zaškolená obsluha smontuje plochu o výměře 1800m2 za 5 až 8 hodin. V případě potřeby lze stejně rychle plochu i demontovat. Pro demontáž plochy se používá tkz. párač, který umožňuje jednoduše rozpojovat zámky, bez velké námahy a ohýbání. Je dodáván naší firmou standartně ke každé ploše zdarma.Jednotlivé, demontované desky (133cm x 100cm) se skládají na přepravní palety, stejného rozměru (133cm x 100cm do výšky 170cm). Součástí dodávky jsou palety, na které se provádí uskladnění + krycí rám + dva popruhy s ráčnou, kterými je paleta zajištěna. Plocha o rozměrech 1.800m2 je dodána na 9 paletách ( 1 paleta - 200m2 plochy). Teplota skladového prostoru může být -10 +40 stupňů Celsia.


 Vlastnosti


Dlaždice Stilmat In-Line jsou odolné vůči nárazu, otěru a námaze, ale odolávají jak vodě, tak vlhkosti a běžným rozpouštědlům (toulen a ředidlo).

Dle vyjádření SZÚ ze dne 21.2.2002 jsou dlaždice z absolutně zdravotně nezávadného materiálu a jsou plně vyhovující pro dané účely. Zároveň splňují i protokol o zkouškách požárně technických charakteristik vystavený dne 29.5.2012 v PAVÚS a tím prošly dle norem EU.


 Údržba


Údržba je velice jednoduchá. Čištění lze provádět běžnými čistícími a odmašťovacími saponáty, jak ručně, tak strojově. Je možné dodat saponát s potlačenou pěnivostí pro strojové čištění.

 
 Technická data


hmotnost 1 ks dlaždice 0,43 kg
hmotnost 1m2 plochy 3,90 kg
hmotnost dlaždic použitých na stadion o celkové ploše 1800 m2 - 6.950 kg
rozměry jedné dlaždice 330mm x 330mm x 10,5 mm
spotřeba dlaždic na 1m2 je 9 ks

 

 

Česky English Deutsch Français

DLAŽDICE PRO ROK 2014

IMG_3673.JPG

VENKOVNÍ VÍCEÚČELOVÝ

HOKEJBAL, TENIS

IMG_3671.JPG

DILATACE

expansion outdoor inline tile.jpg

DILATACE

expansion outdoor inline square.jpg

PUK

sestava_puku_7[1].jpg

Nový design puku!

INLINE HOCKEY PUCK STILMAT 4.JPG

Světové hry CALI 2013

Pro rok 2013 jsme se stali oficiálním partnerem Světových her pořádaných v Kolumbii - Cali

calli[1].bmp

Pro rok 2012-2013 se stal Stilmat inline puk oficiálním pro Italskou ligu- LEGA NAZIONALE HOCKEY

120800756.JPG

INLINE HOCKEY PUCK STILMAT 5.JPG

stilmat_footer2.png